55555 Як підвести електрику до ділянки - які процедури потрібно пройти і які потрібні документи

Як підвести електрику до ділянки

24.11.17

Облаштування комунікацій житлового будинку, в тому числі і електропостачання, є обов'язковою умовою комфортного життя. Для оформлення цього процесу в рамках нерухомості, яка перебуває у приватній власності, необхідно враховувати норми чинного законодавства. В ідеалі, подібне завдання повинна виконувати професійним юристом, знайомим з усіма нюансами і особливостями процедури.

Порядок приєднання до електромереж

Для наочності і кращого розуміння того, як відбувається підключення конкретно взятого об'єкта нерухомості до мереж електропостачання, слід розглянути один з багатьох типових випадків. Фактично в даному матеріалі описується реальна процедура, з якою може зіткнутися абсолютно будь-яка людина.

В першу чергу, необхідно зробити оцінку поточних технологічних можливостей об'єкта електрифікації. Якщо умови не відповідають необхідним нормам, то тоді слід звернутися до фахівців, здатних змінити ситуацію. У разі ж, коли все вже підготовлено, тоді потрібно відправити відповідну заявку на підключення в компанію, що займається обслуговування найближчій лінії ЛЕП.

Після цього клієнт отримує ряд документів, що засвідчують виконання підготовчих робіт, оформлених у вигляді актів. Наприкінці даного етапу відбувається підписання двостороннього договору на забезпечення енергопостачанням.

Важливо знати свої права і наполягати на отриманні бажаного. Не можна назвати рідкісними ситуації, коли мережеві організації відмовляють в задоволенні відповідної заяви, посилаючись на відсутність технічних можливостей. При такому розвитку подій зацікавлена ​​особа має повне право вимагати правди у вищих інстанціях, все одно домагаючись отримання результату.

Згідно цілій низці законодавчих норм, рішення про електрифікацію СНТ може прийматися виключно колегіально, в ході загальних зборів. Звичайно ж, паралельно з ним ведеться детальний протокол, покликаний задокументувати прийняте рішення. Потрібно відзначити, що інтереси сторін може представляти уповноважений представник, який володіє відповідним дорученням. Він має право подавати заявки, а також робити особисту перевірку договору, що укладається на підключення до мережі електроживлення і поточні технічні умови на об'єкті. Тех. умови забезпечують власниками ділянками з можливістю відстрочки до одного календарного року.

У разі, коли колективну заяву власників не було задоволено, кожен з них має право подати його самостійно. У цьому випадку рішення буде прийматися на основі умов для приватного домоволодіння. При цьому алгоритм оформлення документів і подачі заяви нічим не буде відрізнятися від колективної заявки.

Можливі складності при самостійному зверненні в мережеві організації

В першу чергу, з Вас можуть почати вимагати оплату не існують послуг, або ж навмисно завищувати вартість надання електропостачання. Також не рідко зустрічаються ситуації, коли працівники цих організацій користуються правової неписьменністю громадян, навмисно відмовляючи їм в задоволенні заяви заради отримання особистої вигоди. З цієї причини фахівці настійно рекомендують ознайомитися з особливості процедури, а також нормами чинного законодавства.

Чому краще заручитися підтримкою професіоналів

Сьогодні передати повноваження на представлення своїх інтересів дуже легко. Крім того, таке рішення дозволить заощадити величезну кількість часу і гарантовано отримати бажаний результат. Навіть якщо в ході подачі заяви з'являться ті чи інші труднощі, кваліфікований фахівець швидко впорається з ними, а це дуже і дуже важливо.

Середнє: 5 (1 голос)