55555 Адвокат по сімейних справах в Києві. Профільні фахівці з досвідом роботи | advocate24.info

Адвокат у сімейних справах

Справжнім адвокатом у сімейних справах кожен профільний юрист стає тільки через кілька років практики. Адже мало мати спеціальну освіту, потрібно ще набути навички психології і вивчити суміжні галузі права, тому що при вирішенні сімейних спорів часто доводиться ділити бізнес, розподіляти кредитні зобов'язання, і навіть торкатися кримінального законодавства.

До юрисдикції сімейного адвоката входять наступні питання:

 • консультація щодо вступу в шлюб, складання шлюбного договору;
 • підготовка документів та оформлення розлучення через РАГС чи суд;
 • захист майнових прав клієнт в разі розлучення;
 • захисту батьківських прав;
 • встановлення батьківства;
 • аліменти на утримання дитини або дружину (чоловіка);
 • усиновлення;
 • інші питання.

Якщо розгляд конкретної справи ускладненого конфліктами між колишнім подружжям (співмешканцями), то адвокат по сімейних справах має право самостійно представляти інтереси свого підзахисного. Таким чином, розлучення і інші процеси пройдуть без вашої безпосередньої участі. У найбільш екстрених випадках, коли мова йде не про особисту неприязнь, а про загрозу життю і здоров'ю через побутові сварки, нами через суд встановлюється режим роздільного проживання з забороною на особисті зустрічі.

Коли варто скористатися послугами сімейного адвоката

У країнах Західної Європи поширеною практикою вважається отримання консультації до укладення шлюбу. Це не означає обов'язкового складання шлюбного договору, просто майбутньому подружжю потрібно знати, як зміняться їх майнові права, яку відповідальність вони нестимуть один перед одним, що входить в батьківські обов'язки та інші питання. Так молодята будуть підготовлені до того вантажу відповідальності, який вони візьмуть на себе після вступу в законний шлюб.

В Україні така практика поки не має широкого поширення, що наочно відображається в кількості розлучень по країні. На сьогоднішній день розпадаються близько 40% укладених шлюбів, найчастіше це відбувається протягом перших 2-5 років. Причини розпаду молодих сімей найрізноманітніші, як правило, всі вони супроводжуються особистими конфліктами, жертвами яких стають вони самі, а також їхні діти. Низька юридична грамотність населення не дозволяє вже колишній сім'ї самостійно вирішити майнові суперечки і визначитися з опікунством. У такій ситуації необхідна допомога третьої неупередженого особи. Адвокат у сімейних справах виступить в ролі третейського судді, він допоможе знайти компроміс і врегулювати суперечки, можливо, навіть без суду, на підставі чинного законодавства Так, щоб були враховані майнові, соціальні та батьківські права обох сторін.

Зверніть увагу, що в законодавстві України присутнє таке поняття як цивільний шлюб. Особи, які довгий час проживали спільно і фактично представляли собою родину, також можуть скористатися послугами сімейного адвоката, тому що підпадають під дію поняття про спільне майно. А якщо є спільні діти, то на них будуть поширюватися всі юридичні норми, пов'язані з батьківськими правами.

Чому люди звертаються до нас

Вибравши центр правової допомоги Advocate24.info в якості свого юридичного захисника в сімейній суперечці, ви отримуєте такі переваги:

 1. Професійна команда адвокатів по сімейних справах з практичним досвідом. Ми працюємо як єдиний механізм, де кожен готовий надати допомогу колезі. Таким чином, ваші інтереси буде відстоювати ціла група профільних юристів.
 2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. У своїй практиці ми не вдаємося до шаблонних дій. Робота по кожній справі починається з комплексного аналізу ситуації і побудови оптимальної лінії захисту.
 3. Ми не даємо порожніх обіцянок і завжди доводимо справу до кінця. Захист інтересів клієнтів проводиться в суворій відповідності до букви закону.

Щоб записатися на прийом в Києві ви можете зателефонувати за контактними номерами або замовити зворотний дзвінок.

отримайте консультацію адвоката

безкоштовно

прямо зараз

+38 (096) 38 38 111