55555 Надаємо юридичні послуги в Києві | Центр правовой помощи в Киеве

Послуги

Центр правової допомоги Advocate24.info входить до складу корпорації «ПРЕМ'ЄР-АЛЬНЯС» і спеціалізується на наданні юридичних послуг в Києві за напрямками сімейного права, житлових спорів, а також питаннями спадщини.

Наша спеціалізація

Юридичний центр Advocate24.info надає правову допомогу в одній з найбільш складних і одночасно затребуваній області права. Питання розлучення, поділу майна, опікунства, спадщини, житлоплощі і ін. - тісно пов'язані з психологічними факторами. Як наші клієнти, так і відповідачі, часто не можуть об'єктивно оцінювати обстановку і намагатися шукати вихід з ситуації, що склалася, вважаючи за краще  ігнорування проблеми або відкриту конфронтацію.

Але подібні складнощі не лякають наших співробітників, тому що вони мають необхідні професійні знання, психологічну підготовку та практичний досвід роботи. З нашою допомогою ви зможете швидко оформити розлучення через РАГС чи суд, поділити рухоме і нерухоме майно, вирішити питання опікунства і участі в житті дитини після розлучення, встановити розмір щомісячних аліментних виплат або разової компенсації, і не тільки. Ми займаємося і більш специфічними справами в області сімейного права, такими як встановлення батьківства, визнання шлюбу недійсним та позбавлення батьківських прав.

При вирішенні сімейних спорів кращим варіантом для обох сторін є укладення мирової угоди. У законодавстві прописані різні норми, за якими встановлюється опікунство, ділиться спільно нажите майно, призначається сума аліментів і т.д. Укладення такого договору дозволить заощадити час і гроші, але якщо вже колишнє подружжя не може прийти до компромісу, то ми відстоюємо інтереси своїх клієнтів у судовому порядку.

Що стосується житлових суперечок, то найчастіше юридичні послуги потрібні людям, які не можуть виселити з квартири / будинку колишнього чоловіка або дружину, в тому числі цивільного. Основна складність полягає в тому, що з одного боку законодавство забороняє виставляти людей на вулицю, а з іншого власник має повне право розпоряджатися своєю власністю без обмежень. Перемога в таких справах багато в чому залежить від професіоналізму адвоката, і ми знаємо, як досягти потрібного результату.

І останнім напрямком нашої роботи є справи про спадок. Їх особливість полягає в тому, що суперечка може вестися не тільки між потенційними спадкоємцями, а й проти держави. З нашою допомогою ви зможете вступити в права спадкування і оформити його у власність, переглянути терміни отримання спадщини, скласти або опротестувати заповіт, і інші послуги.

Як ми надаємо юридичні послуги?

Залежно від причини звернення клієнта, буде вибраний оптимальний формат юридичної підтримки. Але якщо взяти за розгляд узагальнений приклад, то алгоритм нашого з вами співпраці буде виглядати наступним чином:

  1. Консультація. Вибір лінії захисту. Це перше з чого починається будь-яка юридична справа. Ми роз'яснимо всі підводні камені ситуації, в якій ви опинилися, розповімо, які є шляхи її вирішення і які дії необхідно вчинити.
  2. Підготовчий етап. Збір доказів і складання документації. Незалежно від того будете ви захищати свої інтереси у судовій інстанції або кабінетах державних служб, вам будуть потрібні вагомі підстави для винесення позитивного рішення. Правильно проведений підготовчий етап це 90% успіху.
  3. Розгляд справи. Під час судових засідань, переговорів з іншою стороною або відвідування державної служби, проводиться робота, яка дозволяє отримати потрібне клієнту рішення.
  4. Узаконення отриманого результату. Сучасні реалії такі, що виграти суд або отримати позитивну відповідь від чиновників це лише половина справи, потрібний результат ще слід втілити в життя і тут також не обійтися без допомоги професійних юристів.

Штат центру правової допомоги Advocate24.info складається з профільних адвокатів і юристів, які працювали в інших підрозділах корпорації «ПРЕМ'ЄР-АЛЬЯНС» і на практиці довели свою високу кваліфікацію. Звернувшись до нас за наданням юридичних послуг, ви можете бути впевнені в позитивному вирішенні вашого питання при наявності для цього законних підстав.