Адвокат з спадщини

Для регулювання процесу отримання спадщини передбачено дві процедури. Перша - має на увазі розподіл майна, матеріальних цінностей, активів і зобов'язань спадкодавця згідно оформленого їм заповіту. У ньому можуть бути вказані будь-які фізичні (незалежно від спорідненості) або юридичні особи. Друга - на майно спадкодавця можуть претендувати його найближчі родичі, в залежності від ступеня споріднення формується черговість спадкування.

При цьому наявність заповіту не позбавляє родичів їх прав на майно спадкодавця, навіть якщо вони в ньому не вказані. У таких ситуаціях можна або укласти добровільний договір про розподіл власності і завірити його у нотаріуса, або ж вирішувати питання в цивільному суді.

Як отримати спадок

Для того щоб оформити спадщину спочатку слід заявити про свої права, на підставі заповіту або спорідненості. На це законом відводиться термін в 6 місяців з дати смерті спадкодавця, він може бути збільшений при наявності поважної причини, по якій ви не знали про факт смерті або не мали можливості заявити про свої права.

Якщо інших спадкоємців немає або вони можуть домовитися в приватному порядку, то готуються документи на вступ у права спадщини і потім оформляються нотаріально. У тих випадках, коли на спадщину претендує кілька осіб і вони не згодні з його розподілом, єдиний вихід з ситуації - звернення до суду. В рамках цивільного судочинства буде встановлена ​​правомірність претензій всіх учасників справи, визначена черговість спадкування і відповідно до неї вироблена частка у власності. Приступити до оформлення майнових прав можна буде тільки після вступу в силу рішення суду, якщо його не оскаржать у встановлений законом термін.

Результат судового розгляду багато в чому залежить від наданих доказів. Якщо ваші інтереси буде представляти досвідчений адвокат у спадок, це суттєво збільшить шанси на бажаний вердикт суду.

Наші послуги

Для вирішення питань пов'язаних зі спадщиною, центр правової допомоги Advocate24.info надає наступні послуги:

  1. Складання або зміна заповіту, реєстрація документа.
  2. Підготовка пакету документів для вступу в права спадкування.
  3. Відновлення термінів спадкування, якщо вони були пропущені з поважної причини.
  4. Оформлення майнових прав на успадковане майно і матеріальні цінності.
  5. Встановлення факту родинних відносин для визначення черговості спадкування.
  6. Встановлення факту прийняття спадщини.
  7. Експертиза заповіту, визнання заповіту недійсним.

Детальніше про кожну з цих послуг ви можете дізнатися у відповідних розділах нашого сайту. Якщо ви не можете визначитися з потрібними юридичної допомоги, зв'яжіться з нами для отримання професійної консультації. Кожне звернення клієнтів ми розглядаємо в індивідуальному порядку і допомагаємо вибрати оптимальне рішення, на підставі комплексної оцінки ситуації, що склалася.

У центрі правової допомоги Advocate24.info ви отримаєте кваліфіковану юридичну підтримку адвоката по спадщині. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами, email або замовивши зворотний дзвінок через спеціальну форму на сайті.

отримайте консультацію адвоката

безкоштовно

прямо зараз

+38 (096) 38 38 111