Про компанію

Центр правової допомоги Advocate24.info - це спеціалізований проект, корпорації «ПРЕМ'ЄР АЛЬЯНС», який створений з метою надання юристами і адвокатами допомоги у всіх видах спорів, що виникають у сфері сімейних відносин.

Корпорація «ПРЕМ'ЄР АЛЬЯНС» має безліч проектів в різних галузях, зокрема надає правову допомогу фізичним та юридичним особам в різних галузях права. Юридична фірма «ПРЕМ'ЄР АЛЬЯНС» - це наші адвокати і юристи, з успішним багаторічним досвідом роботи в рамках вузької спеціалізації з ведення сімейних справ про розірвання шлюбу, про розподіл майна, в області житлових спорів, а також спорів про спадщину. Тепер вони будуть працювати в рамках нашого нового спеціалізованого правового проекту Advocate24.info. Ми впевнені, що це виведе якість послуг, що надаються на більш високий рівень і дозволить нашим клієнтам отримувати максимально оперативну і професійну юридичну підтримку в галуззі сімейного права.

Сімейне право вважається найбільш складною юридичною галуззю, адже крім законів в ній велику роль відіграє психологічний фактор. Тому наші адвокати проходять спеціальну психологічну підготовку, що дозволяє знайти спільну мову з клієнтом і правильно донести можливі варіанти вирішення ситуації, що склалася. Правильна модель поведінки юриста по відношенню до клієнта важлива не тільки під час консультації, а й в процесі переговорів з іншою стороною або в суді.

Як правило, всі питання між уже колишнім подружжям (співмешканцями) вирішують мирним шляхом або в судовому порядку. Наші адвокати мають достатній практичний досвід в судових справах з питань сімейного права, але вирішення подібних спорів за рахунок взаємовигідної угоди є більш пріоритетним рішенням. Це дозволяє заощадити час і витрати клієнтів Центру правової допомоги Advocate24.info, але не на шкоду їх інтересів. Можливий і третій варіант, коли частина питань, наприклад, в частині опікунства вирішується шляхом договору, а ось майнові спори і сплата аліментів переносяться в судову площину.

При формуванні штату Центру правової допомоги Advocate24.info ми відбирали кращих профільних адвокатів і юристів, які зарекомендували себе бездоганною роботою в складі інших підрозділів корпорації «ПРЕМ'ЄР АЛЬЯНС». Ми готові поручитися за кожного з наших фахівців, тому що їх професійні, особистісні та етичні якості неодноразово перевірялися на практиці, в тому числі і при вирішенні критичних ситуацій. Не менш важливим критерієм відбору кадрів є їх особистий потенціал. Розвиток центру правової допомоги передбачає вдосконалення і професійне зростання наших співробітників, щоб надати нашим клієнтам найкращий сервіс і юридичну допомогу.

У сімейному праві переплітаються майнові і немайнові відносини, які підлягають регулюванню на законодавчому рівні з урахуванням шлюбу, споріднення, цивільних відносин і інших чинників. Розібратися в цих питаннях самостійно практично неможливо, через відсутність спеціальної освіти і втручання в ці процеси родичів і друзів, які мають намір вплинути на ситуацію з урахуванням власної точки зору.

Тому в своїй практиці ми дотримуємося чітких правил роботи безпосередньо з клієнтом, щоб враховувати саме ваші інтереси та побажання. Кожна ситуація індивідуальна, тільки після професійної юридичної консультації ви зможете зрозуміти на що можете розраховувати, чим загрожують ваші вимоги і за який термін їх можна досягнути. Після того як всі аргументи «за» і «проти» будуть ретельно зважені, наші адвокати допоможуть вибрати правильну модель поведінки і приступлять до її реалізації.

У сімейному праві не можна виділити найбільш складну або спірну область, будь то розділ майна, аліментні зобов'язання або опікунство. Кожен з даних аспектів юридичних відносин між колишнім подружжям має свої підводні камені. Вирішити їх без професійної юридичної підтримки практично неможливо, за винятком рідкісних випадків, коли одна зі сторін просто відмовляється від будь-яких претензій на свою частку або добровільно погоджується з розміром аліментних виплат.

Окремо стоять справи про опікунство. У центрі правової допомоги Advocate24.info ми дотримуємося позиції українського законодавства і вважаємо її єдино правильною. Будь-який спір між батьками пов'язаний з дітьми, має бути вирішено з урахуванням пріоритету інтересів дитини.