Розірвання шлюбу

Розлучення (або юридично грамотно - розірвання шлюбу) це відносно проста бюрократична процедура. Однак це актуально лише в тому випадку, коли шлюборозлучний процес відбувається за взаємною згодою обох сторін (чоловіка і дружини). Тобто, при відсутності спірних питань щодо проживання спільних дітей, майнових і фінансових претензій.

Простий спосіб розлучитися

Так, це реально, але тільки якщо в сім'ї немає спільних дітей молодше 18 років. В цьому випадку розлучитися можна, подавши відповідне клопотання в РАГС.

Для того щоб звільнити себе від рутини і скоротити час на оформлення даного цивільного стану, найкращим виходом стане звернення до нас за допомогою. Ми проконсультуємо, як саме слід заповнити необхідні форми і подати їх для реєстрації до відповідного держоргану.

Коли необхідно розлучатися тільки в суді?

Але найчастіше подружнім парам потрібно звернення до суду для отримання розлучення - це актуально в тих випадках, коли:

  1. Наявність дітей молодше 18 років. В такому випадку, навіть при наявності згоди на припинення шлюбу обох сторін і досягнутих домовленостей по всіх пов'язаних процесах, без судового розгляду не обійтися.
  2. Один з подружжя (або чоловік, або дружина) не дає згоди на розірвання шлюбу. Окремий випадок цього правила, коли ваша половинка навіть не знає про подачу документів і початок процедури розлучення.
  3. Другий з подружжя всіляко ухиляється від реєстрації припинення шлюбу в РАЦСі при відсутності на те жодних заперечень. Фактично це той же другий пункт, просто в даному випадку незгода з розривом сімейних зв’язків не має чітко вираженої форми.
  4. Місцеперебування одного з подружжя невідомо. Людина може ховатися навмисно, на довгий термін покинути країну або вважатися офіційно зниклим безвісти.

Розлучення оформляється в суді шляхом подачі спеціально складеної позовної заяви.

Чим ми можемо допомогти?

Якщо вам дуже дорогий час і нерви, витрачені часто даремно, і ви не маєте бажання доводити свою правоту на численних судових слуханнях, тоді наша допомога по врегулюванню цього питання стане для вас справжнім порятунком. Також ми готові прийти на допомогу, щоб позбавити вас від небажаного спілкування з відповідачем. Останнє може бути наслідком, як психологічної неприязні, так, і викликано побоюваннями за власне життя і здоров'я.

Наші професіонали, які мають за плечима великий досвід, підкажуть вам як потрібно правильно і без зайвих клопотів розлучитися. Все що потрібно це підготувати весь пакет необхідної документації для початку і завершення шлюборозлучного процесу, після чого представити ваші інтереси в суді. Так що ваша присутність на слуханнях навіть буде не обов'язковим. Від вас буде потрібна сама мінімальна участь - підписати довіреність на нашого співробітника, щоб він міг представляти ваші інтереси в місцевій судовій інстанції.

Як відбувається розлучення в суді з нашою допомогою?

При зверненні в нашу юридичну компанію ви можете вибрати один з варіантів співпраці.

1. Мається на увазі надання юридичних консультацій, сам же процес підготовки позову, збору документів і участі в засіданнях лягає на ваші плечі і плечі залученого вами для цієї справи адвоката. Багато наших клієнтів вибирають саме цей варіант, за умови відсутності складних з юридичної точки зору спірних моментів.

2. Ви можете найняти нашого адвоката по сімейних справах, який буде представляти ваші інтереси протягом всього процесу розлучення.

3. Як вже згадувалося вище, при наявності причин не спілкуватися більше зі своєю колишньою другою половинкою, можна виписати довіреність, за якою наші співробітники проведуть розлучення без вашої безпосередньої участі.

В останньому варіанті нашої співпраці буде потрібно:

  • зателефонувати до нас в офіс і домовитися на конкретний час зустрічі з адвокатом;
  • укласти договір про надання юридичних послуг;
  • отримати на руки свідоцтво про розлучення.

Всю роботу за вас виконає наш співробітник. Тривалість судового розгляду буде залежати від поведінки другої сторони, а також рішення суміжних питань, наприклад, щодо розподілу майна. Але, як правило, суміжні питання виносяться в окреме провадження і розглядаються вже між офіційно колишнім подружжям.

Середнє: 5 (1 голос)

отримайте консультацію адвоката

безкоштовно

прямо зараз

+38 (096) 38 38 111

Советы по теме

В силу завантаженості на роботі, відсутності в країні або простого небажання бачити свою колишню другу половинку, з'явилася така практика, як розлучення в суді без присутності подружжя або одного з них. Зверніть увагу Є ряд юридичних норм, які важливо знати, звертаючись...
Подружня пара може проживати на одній житловій площі без ведення спільного господарства, фактично як просто знайомі люди або навіть роз'їхатися на різні квартири, завести нові цивільні сім'ї і не підтримувати один з одним жодних стосунків. Але для закону ви все одно залиша...