м Київ, Провулок Георгіївський, 2

Ми на мапі

Адвокат у сімейних справах

 • Допомога в стягненні аліментів, поділ майна, визнання шлюбу недійсним
 • Усиновлення, опіка та піклування, встановлення факту проживання однією сім'єю без реєстрації шлюбу

Звернутися

Адвокат з житлових справ

 • Вселення і виселення з житлового приміщення
 • Визначення порядку права користування житловим приміщенням

Звернутися

Адвокат по наследству

 • Складання заповіту, збір документів необхідних для прийняття спадщини
 • Відновлення строків прийняття спадщини

Звернутися

Наші послуги

отримайте консультацію адвоката

безкоштовно

прямо зараз

+38 (096) 38 38 111

Нове у блозі

 • Шлюб з іноземцем

  Перш ніж почати розгляд даного питання, необхідно точно зрозуміти, що ховається під терміном «шлюб». Офіційно прийняте в нашій країні визначення говорить нам про те, що це певний вид відносин, спілки, укладених між чоловіком і жінкою, зареєстрованих уповноваженими органами виконавчої влади. В...

 • Статус біженців для осіб, які потребують додаткового тимчасового захисту

  З того часу, як Україна офіційно приєдналася до відповідної конвенції ООН, наша країна має право приймати осіб, які потребують додаткового захисту. Згідно з нормами чинного законодавства, вони кваліфікуються як біженці. Правда, для отримання такого правового статусу, необхідно пройти певну...

 • Працевлаштування іноземців в Україні

  Безумовно, процес отримання права на працевлаштування є досить складним процесом, що вимагає прикладання великої кількості зусиль і проходження безлічі бюрократичних бар'єрів. Звичайно ж, з подібним завданням можна впоратися і повністю самостійно, але набагато практичніше буде відразу ж...

Відгуки клієнтів

Спеціалізований центр правової та юридичної допомоги в Києві

Advocate24.info - спеціалізований центр правової допомоги, який входить до складу корпорації «ПРЕМ'ЄР-АЛЬЯНС». Основні напрямки нашої діяльності: сімейне право, житлові питання та суперечки про спадщину.

Штат нашої юридичної компанії формувався на основі співробітників, які вже зарекомендували себе як професіонали високого рівня в інших підрозділах корпорації «ПРЕМ'ЄР-АЛЬЯНС». Для центру правової допомоги були відібрані кращі профільні адвокати і юристи. Вони мають необхідний багаж знань, психологічну підготовку та головне успішний досвід вирішення сімейних та житлових суперечок на користь наших клієнтів, як шляхом знаходження компромісу та укладення договору, так і в суді.

Цілі нашої компанії

Центр правової допомоги Advocate24.info створений з метою підвищення юридичної грамотності громадян України і жителів Києва зокрема. На сьогоднішній день люди часто відмовляються від захисту своїх законних прав через їх банального не знання, а адже в області сімейного або житлового права від цього страждаєте не тільки ви, але і ваші близькі. Так, українське законодавство далеко від ідеалу і в ньому багато спірних моментів, але добитися справедливості цілком реально. Перший крок на шляху до цього - знання своїх прав і бажання їх відстоювати.

Друга наша мета - забезпечення верховенства права. Як би банально це не звучало, але при підборі співробітників підвищена увага приділяється професійним етичним і моральним якостям. Ми готові надати всіляку підтримку тим, хто потребує правового захисту. Але не беремося за справи, в яких громадяни переслідують виключно особисту вигоду і заради неї планують порушити або обмежити права інших людей. Наша юридична компанія працює виключно в правовому полі, згідно з нормами чинного законодавства України.

Формати співпраці

Звернувшись до центру правової допомоги Advocate24.info ви можете отримати юридичну підтримку в декількох форматах. Самий поширених з них це консультування з питань: шлюбу і його розірвання, прав на спільне майно, вступу в права спадкування, порядок нарахування і стягнення аліментних виплат, і ін. З урахуванням складності і заплутаності багатьох юридичних процедур, без подібних консультацій просто не обійтися, але їх цілком достатньо для самостійного вирішення ряду питань, за умови дотримання рекомендацій наших фахівців.

Другий варіант співпраці передбачає безпосередню участь адвоката або юриста нашої компанії в вирішенні виниклої проблеми. Це може бути представлення інтересів в суді, спілкування з чиновниками місцевих органів влади і державних служб, підготовка та направлення необхідних пакетів документів. Тобто ми виробляємо лінію поведінки і складаємо комплекс заходів щодо захисту ваших інтересів, і потім реалізуємо його. Закріплений за вами адвокат або юрист буде займатися підготовкою і проведенням візитів до органів влади, контролюючі служби або на судові засідання, в залежності від причини вашого звернення до нас.

І третій формат - представлення інтересів клієнта на підставі довіреності. Якщо ви з якихось причин не бажаєте особисто брати участь в судових засіданнях і відвідувати кабінети чиновників, або просто не маєте на це часу, Можна оформити довіреність на нашого співробітника, і він самостійно виконає необхідні дії. Така послуга особливо затребувана в області сімейного права, наприклад, коли немає ніякого бажання бачитися зі своїм вже колишнім чоловіком (дружиною), а довести розлучення або суперечку про майно до логічного завершення вкрай необхідно.