55555 Адвокат з житлових справ. Центр правової допомоги в Києві | advocate24.info

Адвокат з житлових справ

Конституція України гарантує кожному громадянину право на житло і можливість розпоряджатися своїм нерухомим майном. І всі ці питання регулюються Житловим кодексом прийнятому ще в 1983 році і низкою поправок до нього, що не спростили, а навпаки заплутали ситуацію.

Щоб не стати жертвою непрозорих формулювань законів і не втратити свої цивільні або майнові права, зверніться за юридичною підтримкою в центр правової допомоги Advocate24.info. Вирішення житлових суперечок є однією з наших основних спеціалізацій, вашим питанням займатимуться профільні адвокати і юристи з великим досвідом роботи.

Наші послуги

В список послуг адвоката по житлових справах входить:

  1. Вселення і виселення з житлового приміщення. Суперечка може виникнути як між родичами, так і між власником і орендарем нерухомості.
  2. Визнання таким, що втратив право користування житловим приміщенням. Підставою для такої справи може стати розлучення або розпад пари яка живе цивільним шлюбом.
  3. Визначення порядку права користування житловим приміщенням. Нерухомість може мати кількох співвласників, і кожен з них має права користування, які випливають з частки власності і норм, встановлених Житловим кодексом.
  4. Реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання. Незважаючи на те, що офіційно цю процедуру називають необов'язковою, без неї ви будете істотно обмежені в своїх правах при прийомі на роботу, звернення за допомогою до медичних установ, оформленні фінансових зобов'язань і т.д.

В рамках надання даних послуг ми проводимо консультації, розробляємо лінію захисту, збираємо докази, готуємо документи для подачі в державні служби та судові інстанції, складаємо договори, представляємо інтереси клієнта на зустрічі з опонентом, держслужбовцями або під час судового розгляду, і виконуємо інші юридичні дії.

Наведений вище список відноситься до найбільш поширених послуг житлового адвоката. Якщо ви не знаєте, до якої з них відноситься ваше запитання чи він лежить в дещо іншій площині, просто зв'яжіться з нами за допомогою контактних номерів або замовте зворотний дзвінок. Наш черговий юрист надасть вам первинну безкоштовну консультацію, в ході якої ви дізнаєтеся до якого розділу права відноситься ваша ситуація і які дії можна зробити.

Як ми працюємо і в чому наші переваги

Для вирішення житлових спорів клієнти вибирають центр правової допомоги Advocate24.info з наступних причин:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта і конкретної справи.
  • Пошук і реалізація оптимальної стратегії захисту ваших інтересів.
  • У команді працює кілька взаємозамінних фахівців і якщо один з яких-небудь причин тимчасово не може виконувати свої обов'язки, його підмінить не менше кваліфікований і досвідчений колега.
  • Ми чесні зі своїми клієнтами і не беремо гроші за ведення свідомо програшних справ.

Дана галузь права має безліч підводних каменів, на яких може зіграти профільний адвокат. Щоб не дати своїм опонентам такої можливості, будь-то фізична, юридична особа або держава, заручіться професійною юридичною підтримкою нашого центру правової допомоги Advocate24.info.

Більше інформації ви завжди можете отримати у нашого консультанта в телефонному режимі.

отримайте консультацію адвоката

безкоштовно

прямо зараз

+38 (096) 38 38 111