Дозвіл на виїзд дитини за кордон

Відповідно до норм вітчизняного цивільного законодавства на вивезення неповнолітніх дітей за межі території України потрібна письмова нотаріально завірена згода обох батьків. Ця вимога актуальна навіть в тому випадку, коли сімейна пара розлучилася - у одного з батьків (як правило - у матері) немає права вивозити дитину без згоди на те його батька.

Який ми можемо запропонувати вихід

У тому випадку, коли батько не дає такого дозволу або ж ухиляється від його підписання, буде потрібно звернутися до місцевого суду з позовом про видачу дозволу на тимчасовий виїзд дитини, яка не досягла повноліття, з одним з батьків за межі держави. Без такого документа або відповідного рішення судової інстанції, яке набрало законної сили, митні органи не випустять дитини з України.

Наша допомога буде полягати не тільки в складанні і подачі позову, адже при зверненні до представників Феміди, однієї заяви і оплати встановленого державного мита буде недостатньо. На підтвердження крайньої необхідності такого перетину кордону потрібно довести, що дана поїздка проводитися цілком на благо дитини і в його інтересах. Не варто також приховувати мету такого виїзду і конкретний час відбування і повернення дитини на Батьківщину - це вкрай важливо в цій справі.

Наші фахівці допоможуть вам зібрати необхідну доказову базу. Так, метою поїздки може бути:

  • лікування та санаторно-курортне оздоровлення, необхідність якого підтверджена медичним висновком;
  • відпочинок;
  • навчання і розвиток дитини;
  • інше.

В якості доказів може виступити:

  • путівка до лікувального та/або оздоровчого закладу;
  • письмове запрошення від родичів (з підтвердженням таких родинних зв'язків);
  • туристична путівка від агентства і т.д.

Чому необхідна допомога професіонала?

Тим часом, як показує статистика, самостійне звернення до суду без допомоги кваліфікованого фахівця дуже часто закінчується невдачею. Це пов'язано з тим, що в даній сфері існує цілий ряд процесуальних та інших особливостей, недотримання яких часто закінчується відмовою в задоволенні такого позову або винесенням ухвали про припинення провадження і повернення позову позивачу без розгляду.

У свою чергу, такі дії призведуть не тільки до повного розчарування і навіть до нервового зриву, а й заберуть багато особистого часу і матеріальних засобів. Адже збиток може бути не тільки від витрат на сплату судового збору за програною справою. Оскільки поїздка так і не відбудеться через програш в суді, то пропаде невикористана путівка, та й чималі втрати виникнуть при поверненні придбаних заздалегідь квитків.

Тому ми наполегливо рекомендуємо не втрачати час і гроші даремно, а відразу звернутися до адвоката. Наша з вами плідна співпраця допоможе вам без труднощів виграти справу, адже все основне ми візьмемо на себе.

У наші обов'язки увійде:

  • складання та подання позову;
  • відвідування судових засідань;
  • підготовка міцної доказової бази шляхом збору та підготовки необхідних процесуальних документів;
  • виконання інших доручень, наприклад - ведення переговорів з відповідачем.

Ми звільнимо вас від необхідності участі в процесі і надамо професійну допомогу з представництва інтересів в судових органах по спорах про дозвіл на тимчасовий виїзд за кордон вашої дитини, яка не досягла віку 18 років.

У комплекс наших послуг входить повний супровід клієнта, починаючи від ведення переговорів з колишнім чоловіком і закінчуючи отриманням на руки позитивного рішення суду про дозвіл на виїзд, що вступило в силу. Таке судове рішення є повноцінною підставою для перетину державного кордону вашою дитиною.

Середнє: 5 (1 голос)

отримайте консультацію адвоката

безкоштовно

прямо зараз

+38 (096) 38 38 111

Советы по теме

Громадяни України які не досягли повнолітнього віку заборонено залишати країну без супроводу батьків, якщо ті не надали нотаріально завіреного дозволу на їх виїзд. Але даний документ видається тільки за наявності добровільної згоди одного або обох батьків, якщо хоч один ...
Громадяни України які не досягли 18 років не мають права перетинати державний кордон без наявності відповідного дозволу. Це може бути усна або письмова згода (завірена нотаріусом), або рішення суду що дає право виїзду з країни. Що і коли застосовується, давайте розглян...