55555 Працевлаштування іноземців в Києві

Працевлаштування іноземців в Україні

18.01.18

Безумовно, процес отримання права на працевлаштування є досить складним процесом, що вимагає прикладання великої кількості зусиль і проходження безлічі бюрократичних бар'єрів. Звичайно ж, з подібним завданням можна впоратися і повністю самостійно, але набагато практичніше буде відразу ж скористатися послугами фахівця, який візьме на себе завдання зі збору необхідної документації та відстоювання Ваших інтересів в державних інстанціях.

Збір документів

За великим рахунком, від нього буде на пряму залежати той факт, чи буде позитивним результат пошуків, або ж вони завершаться рішучою відмовою. Як показує практика, з виконавчими органами набагато простіше знайти спільну мову, якщо постійно надавати всю необхідну документацію. Цей факт дозволить значно прискорити проходження навіть самої складної процедури і отримання дозволу на працевлаштування не є винятком з уже усталеного правила.

Важливо відзначити, що необхідна документація може значно різнитися, залежно від того, яка саме категорія буде присвоєна того чи іншого досліднику. Що стосується загальних факторів, то, як приклад, можна виділити надання великої кількості документів іноземною стороною. Очевидно, що з цієї причини переважний відсоток подаються документів буде складено іноземною мовою. Тому, щоб вони були прийняті, доведеться додатково надавати максимально точний український переклад, без якого іноземні документи не зможуть бути взяті на розгляд уповноваженої комісією.

Згідно з діючими нормами законодавства, поданий пакет документів повинен бути обов'язково розглянуто протягом двох робочих днів з моменту подачі. Якщо заява зацікавленої сторони було задоволено, то вона обов'язково отримає електронного листа з реквізитами, за якими повинна бути сплачена фактична видача дозволу на роботу. При цьому у претендента є всього десять робочих днів на внесення відповідної грошової суми, тому затягувати з цим не стоїмо.

Особливості отримання дозволу на працевлаштування

Дана процедура регламентується відповідними законодавчими нормами, покликаними оптимізувати її. При цьому дозвіл подібного штибу має право видавати компетентна державна комісія, в чиї повноваження входить розгляд кожного окремого випадку. Також потрібно обов'язково уточнити, що потенційний роботодавець зобов'язаний обґрунтувати причини, згідно з якими зацікавлена ​​особа, що не є громадянином країни, може претендувати на заняття вакантного робочого місця. Зазвичай, дозвіл видається без зайвих труднощів, якщо послатися на один з наступних факторів:

  • В Україні може банально не бути фахівця певного рівня кваліфікації, що дозволяє йому виконувати свої професійні завдання на якісно вищому рівні, в порівнянні з співробітниками з українськими паспортами.
  • Можна просто обгрунтувати доцільність іноземної робочої сили, заявивши про цілу низку позитивних факторів, що отримуються за рахунок цього міжнаціонального співробітництва.
  • Також цілком можливо, що велика західна компанія відправила працювати на територію України своїх співробітників. Це можна назвати одним з найпродуктивніших аргументів, так як подібні звернення завжди задовольняються в найстисліші терміни.

Звичайно ж, додатково можливо виділити безліч інших факторів, але більшість з них є окремими випадками. Так чи інакше, в процедурі оформлення дозволу повинен брати участь і роботодавець. Підтримка громадянина України в цьому питанні значно підвищить ймовірність отримання бажаного результату, що дуже і дуже важливо.

Середнє: 5 (1 голос)