Отримання дозволу на тимчасово проживання

18.01.18

Потрібно почати з того, що отримання цього статусу дозволить перебувати на території України без додаткового оформлення візи та інших подібних труднощів. В українському законодавстві існує досить велика кількість різних підстав для отримання тимчасового дозволу на проживання, а також детальний опис процедури, яку необхідно для цього пройти. Зазвичай, оформлення розглянутого документа стає актуальним для іноземця, якщо він планує залишатися на території країни набагато довше, ніж це дозволяє видана йому віза. Ми розповімо Вам як правильно пройти дану процедури, отримавши бажаний результат.

Можливі підстави для отримання посвідки на проживання

Звичайно ж, для максимального полегшення проходження даної процедури, рекомендується заздалегідь заручитися підтримкою кваліфікованого фахівця. Це пов'язано з тим, що людина без спеціальної підготовки не може знати багатьох особливостей юридичних процесів. Крім того, такий крок дозволить заощадити значну кількість часу, що теж важливо в умовах сучасного життєвого ритму.

Згідно з діючими на території України з законодавчими нормами, отримання на отримання тимчасової посвідки на проживання можна претендувати при наявності наступного набору обставин:
 

  • При необхідності об'єднати сім'ю, якщо один з членів сімейної пари не має дійсного українського громадянства і, відповідно, права на перебування на території країни поза рамками візового дозволу.
  • Дана процедура часто закінчується успішно, якщо перебування в країні обумовлюється необхідністю в реалізації проектів в рамках міжнародного співробітництва. Дуже часто їх втілення в життя вимагає великої кількості часу і не дозволяє відволікатися на періодичне переоформлення візи.
  • Досить поширеною і дієвою причиною вважається факт працевлаштування. По ряду факторів держави часто йде на зустріч таким особам, адже мається на увазі, що робота буде вестися в інтересах України.
  • Дуже часто тимчасовий вид на проживання отримують люди, зайняті в благодійних проектах, а також провідні релігійну діяльність, незалежно від конкретно взятої конфесії.
  • Крім іншого, вид на проживання легко може отримати студент, який приїхав в країну заради навчання у вищому навчальному закладі. Правда, для цього доведеться надати досить широкий перелік документів, але зібрати його цілком реально.

Як проходить оформлення дозволу на тимчасове проживання

Звичайно ж, розглянута процедура бере свій початок зі збору всієї вимагається документації. При цьому, в залежності від індивідуальних підстав, набір може документів може відчутно варіюватися. Багато в чому, саме заради створення сприятливої ​​основи для подальшого проходження необхідної процедури, і потрібно звернутися за допомогою до професійного експерта. Це дозволить не тільки заощадити багато часу і сил, але дасть можливість пройти процедуру максимально правильно, отримавши в підсумку потрібні дозволи.

Після збору документів складається відповідні заяву, яка має бути направлена ​​до компетентних державних органів. Важливо відзначити, що воно може подаватися особою, вже досягли шістнадцятирічного віку. Винятки з цього правила робиться тільки в тому випадку, якщо до заяви додається завірена нотаріальною конторою дозвіл від батьків або поточних опікунів.

Важливо відзначити, що оформляється дозвіл дає можливість знаходиться на території країни протягом одного календарного року з моменту видачі. Це означає, що після вичерпання цього тимчасового терміну, зацікавлена ​​особа може продовжити дію дозвіл, або ж, виходячи з норм чинного законодавства, покинути Україну. Звичайно ж, не можна забувати про винятки, наприклад, коли обмежений вид на проживання видається на термін реалізації якогось певного міжнародного проекту, проведення певних релігійних заходів і так далі.

Голоси відсутні